Göz Altı Işık Dolgusu - Akl Poliklinik Saç Ekim Merkezi

Göz Altı Işık Dolgusu

isik dolgusu

Sadece kadınların değil erkeklerin de göz altı morluğu veya bazen de torbası olarak adlandırılan çökmüş göz altları, estetik kaygı oluşmasına neden olmaktadır. Bu soruna özel şekilde geliştirilmiş olan göz altı ışık dolgusu tekniği ile çözüm bulunmaktadır. Bu teknik sayesinde göz altlarında şişlik, morluk sorunları olan kişilerde, cildin uzun süreli tekrardan yapılandırılması tek seferde mümkün olabilmektedir.

Göz Altı Işık Dolgusunun İçeriği Nedir?

Göz altı morlukları tedavisi için özel olarak yapılan, aslında vücut tarafından da üretilen hyaluronik jel olarak adlandırılan bir özel bir dolgu yöntemidir. Göz altı sorunları adına geliştirilen bu jel yapıdaki göz altı ışık dolgusu malzemesinde iki adet içerik bulunmaktadır. Hyaluronik asit ve poly vitamin kompleksi. Hyaluronik asit göz altı morluklarına ve torbalarına müdahale ederken, poly vitamin ise hücreleri uzun vadeli olarak yenilemektedir.

Göz Altı Işık Nasıl Yapılır?

Uygulama öncesi bölgeye anestezik krem sürülmekte olup 15-20 dakika kadar beklenmektedir. Yapılan diğer dolgu tekniklerine göre farklılıklar göstermektedir. Bu teknik ile derinin altına değil de kemiğin üstüne uygulama gerçekleştirilir. Uygulama esnasında ışık dolgusu, yavaş yavaş verilmektedir. Jelin içeriğinde de anestezik madde olduğu için uygulama sonrasında da ağrı duyulmaz. Göz altı ışık dolgusu sadece kadınlara değil erkeklere de uygulanabilir.

Ne Kadar Süre Sonra Etkisini Yitirir?

Yapılan bu teknikte hyaluronik asit kullanıldığı için uzun zaman etkisini yitirmeyen sonuçlar görülebilmektedir. Gözaltı ışık dolgusu hyaluronik asit ile yapıldığından en az 1 yıl etkisinin sürmesi beklenir. Her ışık dolgusu uygulama tekrarından sonra bu süre uzayabilmektedir.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Fiyat Sor
Ücretsiz ön görüşmeye bekliyoruz