2023 Saç Ekimi Fiyatları

Özel Akl Polikliniği > Saç Ekim Fiyatları 2023
2023 için en iyi saç ekim merkezi ve fiyatları! Uzmanlar tarafından onaylanan yöntemlerle hayal ettiğiniz sağlıklı ve gür saçlara kavuşun. Hemen tıklayın!

Saç Ekimi Fiyatları

Saç ekimi maliyeti birçok farklı faktöre bağlıdır. FUE saç ekiminin maliyeti genellikle 35.000 ₺ civarından başlar ve 75.000 ₺’ye kadar çıkabilir. Ancak bu bireysel saç özelliklerine bağlıdır. Maliyetler genellikle tek seferliktir ve saç ekimi sonuçları ömür boyu sürer.

Saç Ekimi Maliyeti Nasıl Hesaplanır?

Saç ekiminin maliyeti, ekimin genel karmaşıklığı, yaşadığınız saç kaybının türü ve ayrıca hastanın istenen sonuçları elde etmek için ekilecek saç miktarı da dahil olmak üzere diğer bireysel saç özellikleri gibi birçok faktöre bağlıdır.

Bir prosedür planlanırken, hastanın daha fazla saç dökülmesi riskinin yanı sıra mevcut donör saçlarının en iyi nasıl kullanılacağı açısından da gözden geçirilmesi gerekecektir. Bu kişiselleştirilmiş faktörler herkes için farklıdır ve almayı bekleyebileceğiniz saç ekimi maliyetini etkileyecektir. Bir işlemin ne kadara mal olacağını öğrenmenin en hızlı yolu, Akl Poliklinikte ki uzmanlardan biriyle hiçbir yükümlülük altına girmeden birebir görüşme yapmaktır.

FUE Saç Ekiminin Maliyeti Ne Kadardır?

Saçın, sizi saç ekimi için iyi bir aday haline getirebilecek ya da getirmeyecek çeşitli özellikleri vardır. Saçın rengi, dokusu ve dalgalılığı veya kıvırcıklığı gibi faktörler kozmetik sonucu etkileyecektir.

Saç ekiminin ortalama maliyeti, ne kadar saç ektirmeniz gerektiğine bağlı olarak büyük ölçüde değişecektir. Orta derecede saç dökülmesi için 35.000 ₺ ile 65.000 ₺ arasında bir ödeme bekleyebilirsiniz. Ancak daha kapsamlı saç kaybınız varsa, FUE saç ekiminin maliyeti 75.000₺ ile 85.000 ₺ arasında olabilir.

1500 Greft Saç Ekiminin Maliyeti Ne Kadardır?

Akl Poliklinik Saç Ekim Merkezinde saç ekiminin maliyetini belirlemek için bir dizi farklı faktöre bakıyoruz. Maliyet, her kişinin özelliklerine ve davanın karmaşıklığına bağlı olarak değişebilir. 

Saç ekiminin fiyatını hesaplamaya yardımcı olan faktörlerden biri gerekli greft sayısıdır; 1.500 saç grefti gerektiren bir saç ekiminin fiyatı 20.000 ₺ ile 40.000 ₺ arasındadır.