Diş Beyazlatma - Akl Poliklinik Saç Ekim Merkezi

Diş Beyazlatma

dis beyazlatma 1.jpg

İçindekiler

Diş Beyazlatma

Güzel ve etkili bir gülümseme için sağlıklı ve beyaz dişler çok önemlidir. Fakat bazı durumlarda oluşan yapısal bozukluklar, çocukken veya anne karnındayken kullanılan antibiyotikler, yenilenler, içilenler ve içilen sulardaki flor miktarı, eski protezler, kaplamalar, dolgular ve yaşlılık dişlerde renklenmeye sebep olmaktadır.

Diş beyazlatma işlemi, çeşitli sebeplerle rengi değişmiş ve sararmış olan mine tabakasının kişiye özel olarak birkaç ton açılması ve renklenmelerin giderilmesi işlemidir. 

Diş Beyazlatma İşlemi Nasıl Yapılmaktadır?

Diş beyazlatma işlemi bir hekim kontrolü altında gerçekleştirilmesi gereken bir işlemdir. Renklenme bulunan dişin dış yüzeyine sürülen beyazlatıcı jeller uygulanan özel bir ışıkla reaksiyona girmektedir. Bu sayede dişler oldukça hızlı ve etkili bir şekilde beyazlamaktadır. Bu şekilde yapılan bir işlemde tek bir seansta ortalama 3-4 ton kadar diş rengi açılmaktadır.

Diş Beyazlatma İşlemi Herkese Uygulanabilir Mi?

Diş beyazlatma işlemi herkese uygulanabilecek son derece güvenli bir işlemdir. Bu işlem güvenilir kliniklerde ve hekim kontrolünde yapıldığı takdirde bir zararı olmayacaktır. Büyüme ve gelişimi devam eden kişilere tavsiye edilmeyen beyazlatma işlemi, gebelere ve emziren annelere de dikkatli bir şekilde yapılmalıdır.

Fiyat Sor
Ücretsiz ön görüşmeye bekliyoruz