Orta Yüz Dolgusu - Akl Poliklinik Saç Ekim Merkezi
dolgu uygulama

Orta yüze dolgu tedavisi orta yüz bölgesindeki desteği arttırmayı ve genç görünmeyi sağlamayı amaçlar. Orta yüz kaldırma yapıldığında orta yüz bölgesindeki eksiklik giderileceği için göz altı bölgesindeki koyuluk ve alt göz kapağı yanak mesafesi de kısaltılır. Aynı zamandan nazolabial çizgi de denilen burun tabanından ağız köşesine uzanan çizgilerin derinliği de azalır. Bu sayede yüzün üçgen görünüm alması ve yeniden daha genç görünmesi sağlanır.

Orta Yüz Dolgusu Nasıl Yapılır?

Hastanın orta yüz bölgesinde dolgu yapılacak alanlar işaretlenir. Dolgu öncesi anestezik krem sürülür. Uyuşma süresi beklendikten sonra dolgu enjeksiyonu simetrik olarak yapılır.

Orta Yüz Dolgusu Etkisini Ne Zaman Gösterir?

Orta yüz dolgusu etkisi hemen görülür. Orta yüz dolgusu sonrası şişlik bir miktar olabilmektedir. Oluşan şişlik 2-3 gün içerisinde kaybolur. Derin planda uygulama yapıldığı için orta yüz dolgusu sonrası morarma genellikle beklenmez.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Fiyat Sor
Ücretsiz ön görüşmeye bekliyoruz