Hi-Fu Uygulaması - Akl Poliklinik Saç Ekim Merkezi
estecs

Hi-Fu tedavisi ses dalgalarının kullanıldığı bir ameliyatsız yüz germe cilt toparlama yöntemidir. Hi-Fu odaklanmış ses dalgaları anlamına gelir. Odaklanmış ses dalgaları cildin en alt tabakalarına kadar inerek ciltte toparlanma ve sıkılaşma sağlar. Ayrıca cildin üst ve orta tabakalarında kollajen sentezini uyararak ciltte gençleşme sağlar.

Hi-Fu Tedavisi ile Hangi Şikayetler Giderilebilir?

Çene bölgesinde oluşan gevşeklik ve sarkmalar, çene çizgisi kaybı, yanak sarkması, ağız köşelerinin aşağı dönmesi, boyun ve göz çevresinde sarkmış cilt, kaşlarda düşüklük.

Hi-Fu ile Cilt Gençleştirme Yöntemleri Bir Arada Kullanılabilir mi?

İşlemden 15-30 gün sonra PRP, yüz mezoterapisi, mikro iğneleme, dolgu ve botoks yapılarak işlemin sonuçları çok daha iyi hale getirilebilir.

Hi-Fu Tedavisini Kimler Yaptırabilir?

 

Hi-Fu cildin 3-4,5 mm altında etkili olur. Bu yüzde ciltte en alt dokulara kadar etkili olarak diğer lazer ve radyofrekans yöntemlerine göre daha fazla sıkılaşma sağlar. Yüz ve boyun cildini gevşek ve sarkmış kişiler Hi-Fu yaptırabilirler. Hi-Fu 35 yaş sonrası kaş düşüklüğü, çene altı, yanak sarkması, çene çizgisinin gevşemesi ve netliğini yitirmesi şikayeti olanlara yapılabilir. Ameliyat olmak istemeyenler Hi-Fu uygulamasını tercih edebilirler.

Hi-Fu Uygulamasının Yan Etkisi Var Mıdır?

Uygulamadan sonra yüzde nadiren  geçici bir kızarıklık olmaktadır. Bu kızarıklık 1-2 saat içinde çoğu zaman kaybolmaktadır. Bunun haricinde geçici hafif uyuşukluk hissi de görülebilmektedir. HIFU uygulaması  güvenli ve iyi sonuçların alındığı başarılı bir uygulamadır. Özellikle ameliyat istemeyen veya henüz ameliyat için erken olan hastalarda yüz gençleştirmek için en ideal uygulamalardan biridir.

 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Fiyat Sor
Ücretsiz ön görüşmeye bekliyoruz