İstanbul Ataşehir Saç Ekim Merkezi

Saçlarınızla Güveninizi Geri Kazanın !

Aktif Kök Hücre ve USG ile saç ekimi yaptırmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.


  Hızlı Randevu Sistemi

  Saç ekimi ve tedavileri için formu doldurun.

  KVKK Metnini okudum inceledim ve kabul ederim.

  Aktif Kök Hücre ve USG Destekli Saç Ekimi

  Yüzeyel usg cihazı destekli saç ekiminde saçın dermis tabakası tespit edilir. Bu sayede saç ekiminde maksimum artış hedeflenir.Bu cihaz sayesinde doğru bölgeyi tespit edip, derinin kalınlığını ölçüldükten sonra kanalları o bölgeye açıyoruz.
  Randevu İçin Tıklayın
  Bu teknikte, saçlı derinin ve dokuların yenilenmesi için ‘kişinin kendi (otolog) hücreleri kullanılır. Kök hücreli saç ekimi, androgenetik alopesi ve diğer saç kaybı problemleriyle mücadele etmek için son yıllarda geliştirilmiş güvenli ve etkili yeni bir tekniktir. Uygulama 40 dakika ve tek seanstır. Randevu İçin Tıklayın

  Saç Ekimi ve Tedavileri Öncesi Sonrası

  Saç Ekim Teknikleri


  Kök Hücreli Saç Ekimi Nedir?

  Kök hücreli saç ekimi; saç kaybıyla mücadelede ve doku yenilemede kılcal damar ve doku yenileme terapisine dayanılan yeni bir tekniktir. Bu teknikte, saçlı derinin ve dokuların yenilenmesi için ‘kişinin kendi (otolog) hücreleri kullanılır. Kök hücreli saç ekimi, androgenetik alopesi ve diğer saç kaybı problemleriyle mücadele etmek için son yıllarda geliştirilmiş güvenli ve etkili yeni bir tekniktir.

  FUE Saç Ekimi Nedir?

  FUE (Foliküler Ünite Ekstraksiyonu) başın donör bölgesinden (genellikle arka ve yanlardan) sağlıklı foliküllerin alınarak saç çizgisi gibi başın incelmiş bir bölgesine nakledilmesiyle kaybedilen veya incelmiş saçların yerine geçen bir saç ekim işlemidir. FUE, beceri ve hassasiyet gerektiren, en iyi ve en doğal sonuca ulaşan, minimal invaziv bir saç restorasyon seçeneğidir.

  DHİ Saç Ekimi Nedir ?

  Dhi saç ekimi işlemi saç ekimi operasyonu olmak isteyen potansiyel hastalar tarafından en çok araştırılan yöntemlerden bir tanesidir. Donör bölgesinden FUE saç ekimi yöntemi ile alınan greftler, klasik mikro insizyon, kanal açılımı yapılmadan direkt olarak saç ekimi yapılacak bölgeye DHI kalemleri ile direkt olarak nakil edilmesi işlemidir.

  Tıraşsız Saç Ekimi Nedir ?

  Tıraşsız saç ekimi, saçların ön, yan ve üst kısımları tıraş edilmeden, uygulanan bir saç ekim yöntemidir. Bu saç ekimi yönteminde sadece başın arka kısmındaki donör alan tıraş edilir. Genelde uzun saçlara sahip kişilerin tercih etmektedir. Uzun saçlar sayesinde arka kısımda tıraşlanan bölüm üstteki uzun saçlar sayesinde kamufle olur. Bu yöntemde saç ekimi alanı çizimi ve planlaması, saç ekimi uzmanı tarafından belirlenir.

  Sıkça Sorulan Sorular

  Ekim sonrası ekilen saçlar dökülür mü ?


  Ekilen saçların garantisi var mı?

  Saç ekiminde doktor ve hastanın önemi nedir?


  Saç ekiminde yaş faktörünün önemi nedir?

  Tüm Sorularınız İçin Tıklayın