Kadınlarda Saç Ekimi - Özel Akl Polikliniği
blog v2 2

Kadınlarda Saç Ekimi

Kadınlarda saç ekimi işlemi saçı çeşitli faktörler sebebiyle dökülen kadınların sıklıkla başvurduğu bir uygulamadır. Saç ekimi aşamaları pek çok kişi için rahat geçmekte ve saç ekimi sonrası olumlu sonuçlar doğurmaktadır. İstanbul saç ekimi uygulamaları İstanbul’da işinde profosyonel olan pek çok uzman olduğu için bir numaralı tercihler arasındadır.

Kadınlarda Saç Ekimi Nasıl Yapılır?

Saç ekimi, saç köklerinin kafa derisinin bir bölgesinden alınıp başka bir bölgesine nakledilmesini içeren cerrahi bir prosedürdür. Bu işlem, saç dökülmesinden etkilenen bölgelerde saç oluşumunun gerçekleşmesi için yapılmaktadır. Prosedür genellikle kafa derisi üzerinde gerçekleştirilmektedir. Fakat işlem için kaşlar ya da sakal gibi vücudun diğer bölgeleri de tercih edilebilmektedir. Saç ekimi sonuçları ise uygulama işin profesyonelleri tarafından yapıldığı takdirde olumlu bir şekilde sonuçlanır. Bu kapsamda İstanbul saç ekimi firmaları bu uygulamayı profosyonel bir şekilde gerçekleştirir.

Saç Ekiminin Avantajları Nelerdir?

Saç ekiminin kadınlar için en büyük faydalarından biri, bu işlemin daha genç bir görünümün geri kazanılmasına yardımcı olmasıdır. Bu özellikle de yaşlanma ya da hormonal değişiklikler nedeniyle saç dökülmesi yaşayan kadınlar için oldukça önemlidir. Ayrıca saç ekimi, saç dökülmesi sonrası yaşanan öz güvenin de geliştirilmesine yardımcı olur. Dolayısıyla saç ekimi sonrası tüm bu problemler ortadan kalkar.

photo1686724312

Saç Ekimi Kimlere Yapılabilir?

Saç dökülmesi hem erkekler hem de kadınlar için yaygın bir sorundur. Ancak bu durum özellikle de kadınlar için olumsuz olabilmektedir. Hormonal değişiklikler, genetik faktörler ve tıbbi durumlar olmak üzere kadınlarda saç dökülmesinin birçok nedeni vardır. Dolayısıyla saç ekimi kadınlar arasında popülerlik kazanan bir tedavi seçeneğidir. Bunun yanı sıra saç ekimi aşamaları her iki cinsiyet için de uygundur.

Kadınlarda Saç Ekimi Fiyatları

Kadınlarda saç ekimi fiyatları prosedürün türüne, cerrahın deneyimine ve kliniğin konumuna bağlı olarak değişkenlik gösterir. Bu doğrultuda FUE saç ekimleri genellikle FUT saç ekimlerinden daha pahalıdır. Konum ve finansman seçenekleri gibi faktörler de saç ekimi fiyatları için etkilidir.

Bu kapsamda akl polikliniği olarak saç dökülme problemi yaşayan kadınlara profosyonel saç ekimi hizmeti veriyoruz. İstanbul Ataşehir ‘de bulunan polikliniğimiz uzman kadrosuyla birlikte başarılı saç ekimi işlemleri gerçekleştiriyor. Sizde İstanbul saç ekimi hizmeti almak istiyorsanız vakit kaybetmeden iletişim adreslerimizden bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

photo1686724312
Fiyat Sor
Ücretsiz ön görüşmeye bekliyoruz